Sprzęt Medyczny

Sprzęt medyczny z Chin z powodzeniem sprawdza się na rynkach europejskich. Natomiast innowacyjne i sprawdzone produkty medyczne z zagranicy ciągle pozostają w zakresie preferencji chińskich lekarzy oraz pacjentów.

Koncerty Muzyczne

Muzyka w wykonaniu zagranicznych zespołów cieszy się niezmiernym zainteresowaniem chińskiej publiczności oraz chińskich artystów.

Stal Nierdzewna

Polerowane art. ze stali nierdzewnej z Chin eksportuje się na cały świat, ale żeby znaleźć odpowiedniego dostawcę zaleca się dokonać jego sprawdzenia przed współpracą.

What's App
(+48 794 570 134)

Jeśli chcesz rozwinąć biznes w Chinach, wyślij zapytanie, i poczekaj na odpowiedź konsultanta.

Analiza

Zanim rozpoczenisz sprzedaż swojego produktu w Chinach, dokonaj oceny wykonalności, a później zdecyduj czy rozpocząć sprzedaż.

Regulacje

Niezależnie czy chesz sprzedawać produkty medyczne w Chinach, czy grać koncert "na żywo", w obu przypadkach musisz spełnić szereg wymagań, aby uzyskać odpowiednie pozwolenie.

Kontakt

Najlepszym sposobem na to, aby poznać chińskich klientów sprzętu medycznego jest uczestnictwo w targach branżowych. W przypadku zespołu muzycznego bardziej odpowiednia będzie rozmowa telefoniczna i omówienie warunków współpracy.

Audyt

Można znaleźć dostawcę art. ze stali nierdzewnej samemu, jednak będzie się to wiązało z czasem oraz wizytą lub wizytami w Chinach. Jeżeli zależy ci na czasie, a tym samym pieniądzach, zleć usługę profesjonalnej firmie doradczej.
about

Katolickie Wartości i
Chińskie Doświadczenie

Niezależnie od tego jak to odbierzesz... Misją 7thConsulting jest oddanie chwały Bogu poprzez pracę na rzecz chińskich i polskich przedsiębiorców, oferując rzetelne i wartościowe usługi rozwoju łańcucha dostaw oraz sieci dystrybucji.
Działalność operacyjną wspierają dwa podmioty: 7thConsulting Sp. z o.o. (założony w 2016) oraz 7thConsulting (Szanghaj) Co.,Ltd. (założony w 2020).
Klienci docelowi firmy to zespoły muzyczne, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), jak również spółki akcyjne z Polski, Chin, krajów anglo- oraz hispano- języcznych.

7

Lat

4

Języki

2

Lokalizacje

WeChat Contact

Jeżeli używasz chiński komunikator WeChat, dodaj poniższy numer!
(+86) 131 6605 2682

Wolisz napisać e-mail?

Wybrane Projekty

Wybrani Klienci

Blog